NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Doplňky vestavěných skříní na míruDoplňky vestavěných skříní výrazně zvyšují jejich funkčnost a účelnost


doplňky pro vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru jsou praktickým řešením úložného prostoru a dokonalým využitím zastavěné plochy. Každá vestavěná skříň je přitom unikátním originálem, přesně v duchu vašeho osobního stylu a vašich požadavků. Vestavěné skříně zároveň dovedou výborně sehrát roli předělu místnosti, umějí skrýt sklápěcí postel nebo zamaskovat domácí pracovnu.

Vestavěné skříně se prostě hodí kamkoliv, navíc je lze bez problémů přizpůsobit nejen co do typu zařízení konkrétní místnosti, ale i množství a druhu věcí, které plánujeme uložit. Oproti klasickým skříním jsou totiž vestavěné skříně přímo předurčené k volbě optimální délky, hloubky i výšky úložného prostoru, včetně výběru optimální vnitřní vestavby. Pro vestavěné skříně hovoří i stále rostoucí škála materiálů, které lze použít k jejich výrobě a doplňků, kterými je možné vestavěné skříně vybavit.


Doplňky pro vestavěné skříně od firmy SYSKOR


doplňky pro vestavěné skříně doplňky pro vestavěné skříně doplňky pro vestavěné skříně doplňky pro vestavěné skříně
doplňky pro vestavěné skříně doplňky pro vestavěné skříně doplňky pro vestavěné skříně doplňky pro vestavěné skříně

Drátěný program od firmy Hettich a FGV pro univerzální použití


Ratanový koš velký k zavěšení Ratanový koš velký k zavěšení Ratanový koš velký na polici Drátěný a ratanový koš - kombinace Kalhotovník s ratanovým košem
Kalhotovník s ratanovým košem Kalhotovník s ratanovým košem Drátěný botník - malý Drátěný botník - velký Kalhotovník
Drátěný koč velký Drátěný botník patrový Patrový koš s ratanovým košem - kombinace Botník patrový s ratanovým košem Kalhotovník malý
Kalhotovník velký Kravatník Otočný držák na kravaty a pásky Sklopný držák na ramínka

Využitím drátěného programu při vytváření vestavby vestavěné skříně na míru, dokážeme maximálně využit prostor a současně vytvořit nepřeberné množství variant vestavby vestavěné skříně na míru. To nám umožní přehledně ukládat nebo skladovat mnoho různých předmětů denního nebo sezónního používání.

Závisí to jen na požadavcích a nápadech uživatele vestavěné skříně. Vestavěné skříně na miru vytvářejí dokonalé podmínky pro variabilitu a přehlednost. Mohou se tak stát nejúčelněji využitým nábytkem ve vašem bytě, či domě. Vnitřní vestavby vestavěných skříní na míru mohou být s využitím doplňků a drátěného programu koncipovány tak, že je můžeme podle potřeb přestavovat a tím zvýšit jejich užitné vlastnosti. Tak, jak se mění život rodiny a její požadavky na ukládání různých předmětů, tak můžeme vestavbu měnit a modifikovat.

Tohle všechno a ještě mnohem víc dokážeme vyřešit odpovídající volbou rozměrů vnitřní vestavby a vnitřního vybavení vestavěné skříně. Vnitřní vestavba je srdcem celé vestavěné skříně, proto musí bezchybně a spolehlivě fungovat.Jednoúčelové doplňky vestavěných skříní


výsuvný věšák výsuvné police drátěné police držák na vysavač výsuvné drátěné koše
Ratanový koš velký k zavěšení

K vnitřnímu vybavení vestavěných skříní na míru patří jednoúčelové doplňky, které jsou konstruovány pro konkrétní funkci v rámci vestavby vestavěné skříně. Můžeme tak vybavit vestavěné skříně širokým sortimentem praktických doplňků, které usnadní přístup k uloženým věcem a díky nim bude mít každá věc i špatně uložitelná ve skříni svoje místo.

Mezi tyto jednoúčelové praktické doplňky vestavěných skříní můžeme zařadit:

Šatní tyče
Jednostranná sklopná tyč, teleskopická tyč, dvojstranná sklopná tyč, klasická tyč.
Držáky
Držák na hadice vysavače, závěs pro vysavač, držák na žehlící prkno, závěs pro žehličku
Police
Police pevná, police výsuvná
Osvětlení
Bodové osvětlení, halogenové osvětlení, vestavné stropní svítidla
Zásuvky
Zásuvkové kontejnery z materiálu DTD lamino, klasické zásuvky z materiálu DTD lamino

Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |