NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
y ??
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Dveře pro vestavěné skříně na míru

N E P Ř E H L É D N Ě T E

Pokud si budete přát vyrobit vestavěnou skříň na míru z jiných materiálů než pouze lamino, pak je možné použít masivní dřevo, voštinovou desku - EUROLIGHT v tloušťkách 38 mm a 50 mm, dýhu, zrcadlo klasické, zrcadlo bronzové, lacobel a různá jiné skla dle výběru.

Proč se nechat ve svém výběru omezit malou nabídkou materiálů a dekorů, když pořizujete skříň, která bude nejen praktická, ale i designová a bude Vám sloužit po dobu mnoha let.

Vše na míru podle vašeho přání.

Formou zakázkové výroby vám tak vyrobíme libovolnou vestavěnou skříň na míru. Závisí to jen na vašich požadavcích a představách.

logo firmy Blum logo firmy FGV logo firmy Hettich logo firmy Wireli logo firmy Sevroll logo firmy Syskor


Dveře vestavěných skříní jsou základem kvalitní skříně na míru


kvalitní vestavěné skříně na míru

Dveře vestavěných skříní tvoří důležitou součást a tak jejich správný výběr je velmi důležitý pro příjemný a originální vzhled Vaší nové vestavěné skříně. Od toho se odvíjí materiál použitý na výrobu celé vestavěné skříně na míru. Jednoduše řečeno, že lze dveře vestavěné skříně vyrobit z tradičních i méně tradičních materiálů. Dražších i levnějších, originálních a běžně dostupných materiálů.

Dveře vestavěné skříně je možné vyrobit stejným způsobem jako korpus, nebo zvolit stříbrné klasické, nebo bronzové zrcadlo přes celé dveře vestavěné skříně, nebo zrcadlo umístit jen na část dveří vestavěné skříně. Velmi působivé je umístit zrcadlo na bok vestavěné skříně. Zrcadlová výplň pak opticky zvětší prostor nebo designově i prakticky doplní dveře vestavěné skříně vyrobené z lamina.

Dále je možné zvolit barevná skla Lacobel, Conex, Lacomat, Metalac, a mléčné sklo Matelux, zrcadlo, nebo jakékoliv sklo z nabídky. Působivý vzhled dveří vestavěné skříně na míru dosáhneme použitím čirého skla, jehož zadní strana je lakována vysoce kvalitním lakem v rozmanité škále barevných odstínů dle RAL stupnice. Sklo je pak neprůsvitné.

Všechny tyto materiály lze ve výplních dveří vestavěné skříně nejrůzněji kombinovat pomocí hliníkových dělících lišt, které mohou dělit dveře vestavěné skříně jak ve svislé, tak i vodorovné rovině.


Kování dveří pro vestavěné skříně


komplet kování Sevroll

Kování pro vestavěné skříně na míru vybíráme s vysokou pečlivostí, přičemž usilujeme o dosažení co nejvyšších užitných vlastností. Každá vestavěná skříň na míru je jedinečná a svým způsobem řešení je orginální, neboť její koncepce, prostorové řešení i technické řešení vychází z požadavků zákazníka. Požadavky zákazníka na vestavěnou skříň na míru vycházejí z jeho charakteru osobnosti, náročnosti na vybavení, použité technologie a v neposlední řadě i jeho finančních možnostech. Proto nabízíme kování k vestavěným skříním na míru v širokém sortimentu od několika výrobců. Jsou to především firmy Blum, FGV, WIRELI, Hettich, SYSKOR, SEVROLL a JOKER. Více informací o kování k vestavěných skříních naleznete zde.


Typy dveří vestavěných skříní


posuvné dveře skládací dveře otočné dveře vstavěných skříní

Posuvné dveře

Skládací dveře

Otočné dveře


Rozdělení dveří vestavěných skříní podle materiálu

Dveře pro vestavěné skříně z masivu


dveře vestavěné skříně z masivu

Dveře vestavěné skříně na míru z kvalitního masivního dřeva jsou tou pravou volbou pro zákazníky, kteří mají rádi přírodní materiál. Dřevěné dveře vestavěné skříně na míru jsou oblíbená především pro svou originalitu, příjemný vzhled a už jen pro ten fakt, že jsou ze dřeva. Hodí se spíše k rustikálnímu stylu interiéru. Všechny dveře vestavěných skříní z masivu se nechají barevně doladit k interiéru mořením dle různých odstínů, nebo se pouze nalakují bezbarvým lakem a tím se časem proměňují v patinu.


Dveře pro vestavěné skříně z lamina


dveře vestavěné skříně z lamina

Dveře vestavěných skříní z lamina představují cenově nejlevnější variantu při zachování moderního vzhledu vestavěné skříně na míru. Neznamená to ale, že je taková vestavěná skříň nefunkční, nebo méně hodnocená a efektivní. I z levných materiálů se nechají vytvořit zajímavé sestavy vestavěných skříní na míru. Jejich předností je jednoduchá údržba stejně jako krátký čas výroby.

Dveře vestavěných skříní z lamina jsou nabízeny ve 180 různých barevných provedeních, která jsou průběžně rozšiřována o nové barevné odstíny dřevodekorů a uni barev. Laminovaný materiál se nedá profilovat, takže dveře vestavěných skříní jsou ploché a hodí se především do moderních interiérů.

Základním materiálem pro výrobu dveří vestavěných skříní z lamina je dřevotřísková deska na bázi dřeva s nalisovanou tenkou tvrdou dekorační vrstvou, která je barevná, nebo imituje kresbu krásného dřeva. Hrany dveří jsou olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou od firmy Hranipex buď v barvě dveří, nebo v barvě kontrastní. Některé z těchto desek mohou být i ve vysokém lesku.


Dveře pro vestavěné skříně z dýhy


dveře vestavěné skříně z dýhy

Dveře vestavěných skříní z dýhy v sobě integrují krásný vzhled přírodního dřeva – rozmanitost dřevěné dýhy a cenovou dostupnost, neboť dýha je nalepena na dřevotřískové desce. Takové dveře vestavěných skříní jsou vhodnou volbou v případě, že v interiéru chceme mít originální dřevěnou texturu, ale dveře z masivního dřeva by byla příliš drahá – zejména při použití exotických dřevin.

Finální povrchová úprava dveří vestavěných skříní z dýhy je stejná, jako u dveří z masivu mohou být dokončené mořením dle požadovaného odstínu, nebo jenom lakována bezbarvým lakem. Dveře z dýhy se nedají profilovat, takže jsou ploché a hodí se spíše do moderního interiéru.


Dveře pro vestavěné skříně se skleněnou výplní


dveře vestavěné skříně se sklem

Sklo jako materiál se při výrobě dveří vestavěných skříní používá velmi často. V zásadě je využíváno dvěma způsoby. Jako výplň dveří zejména v rustikálních interiérech, nebo jako celoplošné provedení dveří vestavěných skříní v moderních interiérech a u speciálních designových řešení. Výhoda skla spočívá v tom, že má vysokou životnost, barevnou stálost a je možné jej ještě opatřit různými dekoracemi s využitím technologií jako je broušení, leptání, potisk a barvení.

Sklo je také často jak tzv. neutrální materiál využíváno při výrobě dveří vestavěných skříní pro kombinaci s jinými druhy používaných materiálů a to jak dřeva, tak i kovu.


Dveře pro vestavěné skříně z kombinace materiálů


dveře vestavěné skříně s kombinací materiálu

Dveře vestavěných skříní vyráběných kombinováním různých materiálů tvoří samostatnou skupinu dveří u nich se kombinací materiálů dosahuje vyšších užitných vlastnosti, nebo se kombinace materiálů využije jen ke zvýšení estetického vnímaní celé vestavěné skříně na míru.

Při kombinaci materiálů u výroby dveří vestavěných skříní se nejčastěji využívají zrcadla, kovové lišty v různých barvách, nebo kovové listy se speciálním povrchovým dekorem. Při způsobu kombinace a volbě kombinovaných materiálů se meze nekladou. Hranicí tvoří vkus, požadavky a přání zákazníka.
Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |