NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na míru atypické vestavěné skříně výroba vestavěných skříní na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Korpusy vestavěných skříní

N E P Ř E H L É D N Ě T E

Pokud si budete přát vyrobit vestavěnou skříň na míru z jiných materiálů než pouze lamino, pak je možné použít masivní dřevo, voštinovou desku - EUROLIGHT v tloušťkách 38 mm a 50 mm, dýhu, zrcadlo klasické, zrcadlo bronzové, lacobel a různá jiné skla dle výběru.

Proč se nechat ve svém výběru omezit malou nabídkou materiálů a dekorů, když pořizujete skříň, která bude nejen praktická, ale i designová a bude Vám sloužit po dobu mnoha let.

Vše na míru podle vašeho přání.

Formou zakázkové výroby vám tak vyrobíme libovolnou vestavěnou skříň na míru. Závisí to jen na vašich požadavcích a představách.Korpusy vestavěných skříní na míru

korpusy vestavěných skříní

Korpusy vestavěných skříní na míru jsou vyráběny z lamina tl.18 mm s 2 mm ABS hranou v barvě korpusu. Jednotlivé dílce jsou olepovány moderním olepovacím zařízením Felder s předfrézovací jednotkou a tím je dosažena maximální kvalita a čistota olepeného dílce skříňového nábytku

Materiál Lamino, jehož základním nosným prvkem je dřevotřísková deska, která je tvořena z třísek, hoblin a pilin smrku nebo borovice spojených syntetickým lepidlem. Tato deska je oboustranně upravená. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi.

Takto upravený povrch je odolný vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím požívaným v domácnosti a splňuje všechny požadavky na hygienické normy. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. Pro výrobu vestavěných skříní na míru používáme materiál Lamino od výrobců Egger a Kronospan.


Realizujte korpusy vestavěných skříní na míru bez kompromisu

Na výběr máme cca 180 dekorů odstínů lamina na korpusy vestavěných skříní na míru. Tento materiál umožňuje jednoduché čištění a snadnou údržbou. Pro tento materiál je charakteristická vysoká odolnost a příjemný vzhled což stojí vždy na prvním místě. Lamino desky jsou povrchově upravené dřevotřískové desky. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva lamino desky je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným běžně v domácnostech. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu.

Lamino desky jsou hygienicky nezávadné, emisí uvolněného formaldehydu splňují kritéria emisní třídy E1.


Možnosti tvarů korpusů vestavěných skříní na míru.


korpusy vestavěných skříní

Tvary korpusů vestavěných skříní na míru volíme vždy tak, aby vestavěná skříň maximálně účelně vyplnila prostor určený k vestavbě skříně. Vznikají tak korpusy vestavěných skříní v různých tvarech a rozměrech, které dokonale vyplňují i prostory, které by se klasickým kusovým nábytkem jen těžko využívaly a plýtvalo by se tak místem.korpusy vestavěných skříní korpusy vestavěných skříní

Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |