NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Kování pro vestavěné skříně na míru

logo firmy Blum logo firmy FGV logo firmy Hettich logo firmy Wireli logo firmy Sevroll logo firmy Syskor logo firmy Emuca


Kování k vestavěným skříním


Kování pro vestavěné skříně na míru vybíráme s vysokou pečlivostí, přičemž usilujeme o dosažení co nejvyšších užitných vlastností. Každá vestavěná skříň na míru je jedinečná a svým způsobem řešení je orginální, neboť její koncepce, prostorové řešení i technické řešení vychází z požadavků zákazníka. Požadavky zákazníka na vestavěnou skříň na míru vycházejí z jeho charakteru osobnosti, náročnosti na vybavení, použité technologie a v neposlední řadě i jeho finančních možnostech. Proto nabízíme kování k vestavěným skříním na míru v širokém sortimentu od několika výrobců.


Kování k vestavěným skříním na míru od firmy Blum


Kování od výrobce Blum – tvoří ucelený systém kování pro vestavěné skříně na míru. Vyjímečný je svým technickým řešením, detailním propracováním, vysokou úrovni užitných vlastností i použitými materiály a svou univerzálností použití. Systém kování Blum je tvořen výklopy, pojezdy a výsuvy i závěsy. Kování Blum Vás upoutá hlavně klidným chodem, vysokým komfortem, designem a doživotní zárukou.


Kování k vestavěným skříním na míru od firmy FGV


Kování od firmy FGV je vyráběno v širokém sortimentu, který je používán pro různé druhy nábytku. Jeden ze speciálních segmentů nabídky je tvořen elementy speciálně určenými pro skříňový nábytek a ostatní části vestavěné skříně na míru. Kování FGV zahrnuje pojezdy pro zásuvky, výklopy, panty a závěsy na dvířka, drátěný program atd. Katalog firmy FGV Vás zcela určitě inspiruje při návrhu své vlastní skříně.


Kování a drátěný program pro vestavěné skříně na míru od firmy WIRELI


Drátěný program, výsuvné boxy a osvětlení od firmy WIRELI Firma se specializuje na drátěný program do kuchyně, šatny a koupelny. Kvalitním drátěným programem je možné sloučit s různými typy výsuvů i od výrobců Blum a Hettich.

Kvalitní drátěný program zahrnuje drátěný program skříní jako jsou potravinové skříně, dolní skříňky, horní skříňky, závěsný systém, dřevěné vklady do zásuvek, podpěry, konzoly a osvětlení. Mimo výrobků drátěného programu dodává pod značkou WIRELI také výsuvné boxy se systémy pořadačů a misek a osvětlení do vestavěných skříní a šaten. Mimo to je možné celou řadu prvků drátěného programu využít při vytváření výplní vestavěných skříní na míru. Katalog firmy WIRELI k prolistování


Kování k vestavěným skříním na míru od firmy Hettich


Kování a doplňky do vestavěné skříně na míru od firmy Hettich. Nabídka firmy Hettich má široký záběr a obsahuje závěsy pro dřevěné i skleněné dveře, výsuvy a zásuvky pro kuchyňský a kancelářský nábytek, kování pro skládané a posuvné dveře, spojovací kování, závěsné kování a systémy pro vnitřní vybavení nábytku. Tato široká nabídka firmy Hettich poskytuje jedinečné postavení na trhu a možnost uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Výrobky Hettich reprezentují vysokou kvalitu a společně s nimi jsou zákazníkům poskytovány služby stejné úrovně. Základní sortiment a ekatalog Vám určitě poslouží jako bohatá inspirace při plánování vestavěné skříně na míru.


Kování k vestavěným skříním na míru od firmy SYSKOR


Firma SYSKOR nabízí profily,které se nechají kombinovat jak s dveřmi plnými tl.18 mm, tak i se zrcadlem a sklem tl.4 mm bez nalepení na lamino, tím pak nedochází k prohýbání skleněných dveří. Jako jedni z mála, vyrábíme veškeré plné dveře ať už z lamina, dýhy nebo masivního dřeva tím způsobem, že výplň je tl.18 mm a zezadu jsou dvě výztuhy posuvných dveří a tímto způsobem zaručujeme kvalitu dveří po celou dobu životnosti skříně, protože výztuhy drží dveře v rovině a i když časem dveře mají tendenci na prohýbání (což se děje v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu), tak se těmito výztuhami nechají jednoduše srovnat.

kování od firmy SYSKOR kování od firmy SYSKOR

Profily firmy SYSKOR jsou vyráběny pouze v barvě hliník, což je nejpoužívanější barva.

Hedvábný vzhled hliníku spojený s jednoduchostí a čistotou dalších použitých materiálů se dá harmonicky skloubit s interiérem, kterému tak propůjčí osobitý charakter.

Dále je možné použít jiné hliníkové profily posuvných dveří v barvách přírodní hliník, champagne, zlatá a olivová.

Dále je možné použít ocelové profily posuvných dveří v barvách bílá, stříbrná, satin, zlatá, javor, buk, dub, olše, třešeň, ořech a wenge.


Profily od firmy SEVROLL


Firma Sevroll vyrábí široký sortiment kování pro dveře vestavěných skříní. Své výrobky dodává do většiny států evropy. Široký sortiment výrobků i kompletních systémů umožňuje uspokojování potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Firma vyrábí 24 systémů, které se liší s ohledem na jejich určení a konstrukci. Vyráběné systémy jsou uspořádány do tří hlavních skupin typů dveří vestavěných skříní , systémy pro posuvné dveře, skládací dveře a otočné dveře.

kování od firmy SEVROLL kování od firmy SEVROLL kování od firmy SEVROLL

Kování k vestavěným skříním na míru od firmy JOKER


Firma JOKER dodává na trh inovativní řešení dekorace hliníkových profilů pro vestavěné skříně využitím PVC a ABS hran v drážkách všech používaných profilů systému. Velká škála dostupných dekorů hran, kvalita a dostupnost nabízených profilů činí kování JOKER jedním z nejpopulárnějším a nejperspektivnějším v mnoha zemích Evropy. Nyní se toto kování pro vestavěné skříně stává dostupným i v České republice.

kování od firmy JOKER

Profily firmy JOKER jsou vyráběny v barvách stříbrná, olivová a zlatá. Dále je možné použít i jiné hliníkové profily posuvných dveří v barvách přírodní hliník, champagne, zlatá a olivová.

Mimo hlinikové profily v uvedených barvách je možné použít ocelové profily posuvných dveří v barvách bílá, stříbrná, satin, zlatá, javor, buk, dub, olše, třešeň, ořech a wenge.

y ??

Kování Placard k posuvným dveřím vestavěných skříní od firmy Emuca


kování Placard, schéma montáře dveří vestavěných skříní

Firma Emuca rozšířila svoji úspěšnou řadu kování Placard pro posuvné dveře vestavěných skříní o profily pro materiál tloušťky 18 mm. Díky tomu toto kování můžeme aplikovat při výrobě posuvných dveří vestavěných skříní. Použitím kování Placard a 18 mm lamina tak dokážeme vyrobit základní díl posuvných dveří u jajékoliv vestavěné skříně.

kování od firmy Emuca, řada Placard - vozíky

Výhodou kování Placard je, že se nosné vozíky nemusí zafrézovávat do materiálu, šroubují se totiž na zadní plochu dveří. Na výrobu dveří tak stačí jen desky lamina nařezané na potřebný formát, bez ohranění a dalšího opracování. Je to rychlé a levné řešení, velmi výhodné i pro kutily.

lišty systému Placard

Další velký přínos kování Placard je, že s použitím dělících profilů H7 a těsnícího profilu lze snadno vyrobit dveře v kombinaci výplní z lamina a skla 4 mm, případně jiných materiálů tloušťky 8 mm a snadno tak dosáhnout zajímavého vzhledu posuvných dveří.

montáž vozíku Placard posuvných dveří montáž pojezdového kolečka Placard použití hranové lišty Placard

Kování Placard dodáváme ve dvou variantách - bez tlumení a s tlumením a ve dvou povrchových úpravách - elox stříbrný a elox vzhled nerez.Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |