NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies y
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Reference pro vestavěné skříně na míruPro vaší inspiraci prezentujeme vybrané vestavěné skříně na míru, které byly realizované naší firmou. Na vaše přání je možné jednotlivé vestavěné skříně na míru modifikovat, měnit materiál, doplňky, kování, výplně i celkový design.


vestavěná skříň LENKA

Vestavěná skříň LENKA

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru z lamina Egger Smrk H 1470 v tloušťce 18 mm. Více informací o vestavěné skříni LENKA.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně masiv smrk je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 680 mm, délka – 2100 mm, výška – 2600 mm.vestavěná skříň KARLA

Vestavěná skříň KARLA

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru z lamina Egger H 3129 Merano hnědé v tloušťce 18 mm. Více informací o vestavěné skříni KARLA.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně Merano hnědé je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 600 mm, délka – 4522 mm, výška – 2640 mm.vestavěná skříň HELENA

Vestavěná skříň HELENA

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru z lamina Egger H 1392 Pastel Oak v tloušťce 18 mm. Více informací o vestavěné skříni KARLA.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně Pastel Oak je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 700 mm, délka – 4172 mm, výška – 2540 mm.vestavěná skříň JULIE

Vestavěná skříň JULIE

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru z lamina Egger H 1476 Pinie Avola champagne v tloušťce 18 mm. Více informací o vestavěné skříni JULIE.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně Pinie Avola Champagne je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 595 mm, délka – 2765 mm, výška – 2570 mm.vestavěná skříň HANKA

Vestavěná skříň HANKA

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru z lamina Egger H 1476 Pinie Avola champagne v tloušťce 18 mm. Více informací o vestavěné skříni HANKA.

Tato vestavěná skříň byla navržena pro použití do ložnice. Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled).

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 700 mm, délka – 3000 mm, výška – 2570 mm.y ? vestavěná skříň KLAUDIE

Vestavěná skříň KLAUDIE

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru z lamina Egger F 583 Fino Bronz v tloušťce 18 mm.Více informací o vestavěné skříni KLAUDIE.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně Fino Bronz je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 580 mm, délka – 1920 mm, výška – 2590 mm.vestavěná skříň ALENA

Vestavěná skříň ALENA

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru z lamina Kronospan 1795 BS v tloušťce 18 mm. Více informací o vestavěné skříni ALENA

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně Jabloň je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 650 mm, délka – 3300 mm, výška – 2580 mm.truhlář reference