NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Vestavěná skříň JANAUvedené ceny nejsou aktuální, nové ceny najdete na našem eshopu

Vestavěná skříň JANA - lamino Microline zlatá F 785 ST 2

Vestavěná skříň JANA Vestavěná skříň Merano hnědé Vestavěná skříň Jana Vestavěná skříň Jana

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru dle požadavků zákazníka a to korpus vestavěné skříně z lamina Egger F 785 ST2 Microline zlatá v tloušťce 18 mm.

Dveře vestavěné skříně na míru jsou vyrobeny z lamina Egger F 785, výplň je tl.18 mm a zezadu jsou dvě výztuhy posuvných dveří a tímto způsobem zaručujeme kvalitu dveří po celou dobu životnosti vestavěné skříně, protože výztuhy drží dveře v rovině a i když časem dveře mají tendenci na prohýbání (což se děje v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu), tak se těmito výztuhami nechají jednoduše srovnat.

Celkem jsou u vestavěné skříně dvoje dveře plné a jedny dveře se zrcadlovou výplní, která je zezadu opatřena nalepenou bezpečnostní fólií. Na rám dveří je použit profil od firmy SYSKOR EN – 10 ve stříbrné barvě.

Vnitřek vestavěné skříně na míru tvoří police , šatní tyče a držák na vysavač. Police jsou připevněny pomocí plastových úhelníku v barvě podobné laminu. Přední hrany na korpusu jsou ABS hrany od firmy Hranipex v tloušťce 2 mm, na kterých jsou kulatinky a vše je bez ostrých hran. Tato skříň byla navržena pro použití do předsíně.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně Microline zlatá je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech:

hloubka – 615 mm, délka – 3012 mm, výška – 2590 mm.

Cena uvedené vestavěné skříně na míru

44.124,- Kč včetně DPH.


Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |