NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Vestavěná skříň KLAUDIEUvedené ceny nejsou aktuální, nové ceny najdete na našem eshopu

Vestavěná skříň KLAUDIE - lamino fino Bronz F 583


Vestavěná skříň Fino Bronz Vestavěná skříň Fino Bronz Vestavěná skříň Fino Bronz Vestavěná skříň Fino Bronz Vestavěná skříň Fino Bronz
Vestavěná skříň Fino Bronz Vestavěná skříň Fino Bronz

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru dle požadavků zákazníka a to korpus vestavěné skříně z lamina Egger F 583 Fino Bronz v tloušťce 18 mm.

Dveře vestavěné skříně na míru jsou vyrobeny z lamina Egger F 583, výplň je tl.18 mm a zezadu jsou dvě výztuhy posuvných dveří a tímto způsobem zaručujeme kvalitu dveří po celou dobu životnosti skříně, protože výztuhy drží dveře v rovině a i když časem dveře mají tendenci na prohýbání (což se děje v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu), tak se těmito výztuhami nechají jednoduše srovnat.

Dveře jsou na výšku děleny vodorovnými příčkami, neboli dělící profil H. Celkem jsou jedny dveře plné a jedny dveře se zrcadlem. Na rám dveří je použit profil od firmy JOKER Elegant 18 ve stříbrné barvě + uvnitř profilu ABS hrany .

Vnitřek vestavěné skříně na míru tvoří kovová tyč klasická a kovová tyč výklopná + výsuvné drátěné koše. Police jsou připevněny pomocí plastových úhelníku v barvě podobné laminu. Přední hrany na korpusu jsou hliníkové narážecí „ U „ profily. Tato skříň byla navržena pro použití do předsíně, nebo do vstupní haly.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně Fino Bronz je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 580 mm, délka – 1920 mm, výška – 2590 mm.

Cena uvedené vestavěné skříně na míru

34.856,- Kč včetně DPH.


Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |