NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Vestavěná skříň LENKAUvedené ceny nejsou aktuální, nové ceny najdete na našem eshopu

Vestavěná skříň LENKA - masiv Smrk + moření PATINA


Vestavěná skříň masiv smrk + patina Vestavěná skříň masiv smrk + patina Vestavěná skříň masiv smrk + patina Vestavěná skříň masiv smrk + patina Vestavěná skříň masiv smrk + patina
Vestavěná skříň masiv smrk + patina Vestavěná skříň masiv smrk + patina Vestavěná skříň masiv smrk + patina Vestavěná skříň masiv smrk + patina Vestavěná skříň masiv smrk + patina

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru dle požadavků zákazníka a to korpus vestavěné skříně z lamina Egger Smrk H 1470 v tloušťce 18 mm.

Dveře vestavěné skříně jsou vyrobeny z masivu Smrk + moření PATINA, výplň je tl.18 mm a zezadu jsou dvě výztuhy posuvných dveří, tímto způsobem zaručujeme kvalitu dveří po celou dobu životnosti skříně, protože výztuhy drží dveře v rovině a i když časem dveře mají tendenci na prohýbání (což se děje v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu), tak se těmito výztuhami nechají dveře vestavěné skříně jednoduše srovnat.

Dveře jsou na výšku děleny vodorovnými příčkami, neboli dělící profil H. Celkem jsou dvoje dveře plné a jedny dveře se zrcadlem. Na rám dveří je použit profil od firmy JOKER Elegant 18 ve stříbrné barvě + uvnitř profilu ABS hrany .

Vnitřek vestavěné skříně na míru tvoří police a kovové tyče, také výsuvné drátěné koše. Police jsou připevněny pomocí plastových úhelníku v barvě podobné laminu. Přední hrany na korpusu jsou hliníkové narážecí „ U „ profily. Tato skříň byla navržena pro použití do ložnice.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně masiv smrk je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 680 mm, délka – 2100 mm, výška – 2600 mm.

Cena uvedené vestavěné skříně na míru

32.494,- Kč včetně DPH.


Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |