NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Vestavěná skříň ROMANAUvedené ceny nejsou aktuální, nové ceny najdete na našem eshopu

Vestavěná skříň ROMANA - lamino Kronospan Smrk 396 PR


Vestavěná skříň Fino Bronz Vestavěná skříň smrk masiv Vestavěná skříň smrk masiv Vestavěná skříň smrk masiv

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru dle požadavků zákazníka a to korpus vestavěné skříně z lamina Kronospan Smrk 396 PR v tloušťce 18 mm + kvalitní tvrzené ABS hrany tl. 2 mm .

Dveře vestavěné skříně jsou vyrobeny z masivu Smrk , výplň je tl.18 mm a zezadu jsou dvě výztuhy posuvných dveří, tímto způsobem zaručujeme kvalitu dveří po celou dobu životnosti vestavěné skříně, protože výztuhy drží dveře v rovině a i když časem dveře mají tendenci na prohýbání (což se děje v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu), tak se těmito výztuhami nechají dveře vestavěné skříně jednoduše srovnat.

Dveře vestavěné skříně jsou všechny plné , bez rozčlenění vodorovnými lištami . Na rám dveří je použit profil od firmy SYSKOR EN - 10 ve stříbrné barvě.

Vnitřek vestavěné skříně na míru tvoří police a kovové tyče . Police jsou připevněny pomocí plastových úhelníku v barvě podobné laminu . Přední hrany na korpusu jsou ABS hrany od firmy Hranipex v tloušťce 2 mm, na kterých jsou kulatinky a vše je bez ostrých hran . Tato vestavěná skříňbyla navržena pro použití do ložnice.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně masiv smrk je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech : hloubka – 700 mm, délka – 2480 mm, výška – 2600 mm.

Cena uvedené vestavěné skříně na míru

44.755,- Kč včetně DPH.


Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |